Affiche afdrukken
700€ (9,33€/m²)

Referentie:
5840/3701
Oppervlakte:
75m²
Bruikbare oppervlakte:
60m²
Slaapkamers:
2
Gemeubeld:
Gedeeltelijk gemeubeld
Verdieping:
1
Ingerichte keuken:
Møbleret med apparater
Balkon/s:
1
Huurwaarborg:
700€
Huurgarantie:
700€

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Informatie over het eigendom

Gelieve het onderstaande formulier in te vullen om uw verzoek te versturen: