image/svg+xml
(+34)923.603.474
Na prodej
Pronájem
Obchodni/Průmyslove prostory
Novinky
Kontakt
Byty k pronájmu v Plaza de la Fuente, Salamanca
Tweet
Plaza de la Fuente, Salamanca
Byty k pronájmu
Odkaz. INSA-620929
🔗
Odkaz 6614/3701
NOVINKA
1.560€
(14,85€/m2)
Odkaz:
6614/3701
Plocha:
105m2
Užitečný povrch:
90m2
Ložnice:
4
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
Záloha nájemné:
1.560€
Kontakt
Informace o nemovitosti
Vyplňte prosím informace ve formuláři a odešlete svůj dotaz:
Příjemce
Předmět
Zpráva
Jméno
Telefon
E-mail
Odkaz
Chci dostávat informace o nových nemovitostech
Chci dostávat novinky a zajímavé informace
Bezpečnostní kód
Souhlasím
Zásady ochrany osobních údajů
Inmonova Salamanca
https://www.grupoinmonova.com/
(+34)923.603.474 (+34)923.650.800